Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №108 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.186 Земельного кодексу України, ст.19 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (11.02- для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки загальною площею 15,3651га (11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), яка знаходиться в мкрн. «Дністер», м. Новодністровськ Чернівецької області. Кадастровий номер: 7310600000:01:022:0024.
  1. Зобов’язати виконавчі органи Новодністровської міської ради протягом двох місяців з дати прийняття рішення провести реєстрацію свого права на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав.
  2. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк