Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят перша сесія VІІ скликання

26 квітня 2018 р. №113 м. Новодністровськ

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяву громадянина Саволюка Василя Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0473га для індивідуального садівництва в с/т «Земляника» м. Новодністровськ, Чернівецької області громадянину Саволюку Василю Івановичу. Кадастровий номер земельної ділянки 7310600000:01:017:0042.
  2. Зобов’язати громадянина: Саволюка Василя Івановича протягом двох місяців з дати прийняття рішення провести реєстрацію свого права на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав.
  3. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Секретар міської ради Н.Кримняк