Про затвердження проектної документації «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків до індустріального парку м. Новодністровськ»

Копія

Новодністровська міська рада

П’ятдесят друга сесія VIІ скликання

04 травня 2018 р. №120 м. Новодністровськ

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України №560 від 11 травня 2011р. «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та враховуючи експертний звіт щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності, довговічності та кошторисної частини по робочому проекту «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків до індустріального парку м. Новодністровськ» №26-0264-18\2 від 02.05.2018 року, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проектну документацію «Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливових стоків до індустріального парку м. Новодністровськ загальною кошторисною вартістю 8586,842 тис. грн. (вісім мільйонів п’ятсот вісімдесят шість тисяч вісімсот сорок дві гривни), з них:

– будівельні витрати – 6728,073 тис. грн. (шість мільйонів сімсот двадцять вісім тисяч сімдесят три гривни);

– інші витрати – 1858,769 тис. грн. (один мільйон вісімсот п’ятдесят вісім тисяч сімсот шістдесят дев’ять гривень).

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на міського голову та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно