Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, засвоєння ще однієї сторінки славного освітянського літопису.

Вчителям і батькам хочемо подякувати за нелегку щоденну працю, бо знаємо, що виховувати та навчати дітей важко, тож терпіння вам і натхнення!

Школярі упродовж всього навчального року активно долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, черпали скарби рідної мови та гуманістичних цінностей. Тому нашим юним друзям бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників цей день був, мабуть, трішки сумним, адже останній дзвоник сповістив про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Сподіваємось, що всі молоді люди вступлять до тих навчальних закладів, які вони для себе вже обрали, отримають гарну сучасну освіту і улюблену професію. А ми пишатимемося вашими досягненнями. Віримо, що ви станете гідними громадянами нашої держави, адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України.

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк