1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Щороку Україна відзначає цей день не лише для того, щоб побачити дитячі посмішки та щиру радість, а й щоб звернути увагу суспільства на необхідності дотримання прав дитини. Тому це водночас ще й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. І святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і щасливого дитинства. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. А наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Тому натхнення нам, сили і оптимізму. А вам, юні новодністровці,‑ міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк