До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності!

До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність мають у своєму складі хоча б одного оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Новодністровська міська рада оголошує    повторно відбір суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення звіту про експертно – грошову оцінку землі.

Відбір суб’єктів оціночної діяльності проводитиметься для оцінки  земельної ділянки

– за такою адресою:

1.квартал 22, буд. 2, м. Новодністровськ, (за кадастровим номером 7310600000:01:022:0010);

2.мікрорайон «Діброва», буд. 14а, м. Новодністровськ, (за кадастровим номером 7310600000:01:004:0068);

Учасникам відбору  потрібно подати  такі документи:

– заяву на участь у відборі;

– пропозицію претендента (подається на кожний об’єкт окремо і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт), а також строк виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку землі;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Термін виконання звіту про експертно – грошову оцінку землі з моменту проведення конкурсу не перевищуватиме 20 робочих днів.

Документи  приймаються на відбір з 06  червня по 14  червня 2018 року.

Відбір відбудеться 15 червня 2018 року в кабінеті №21 міської ради за адресою: м. Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

За довідками звертатись в каб. №3 Новодністровської міської ради та за телефоном (03741)-3-11-54.