Встановлено обмеження для дитячих розваг

6 червня 2018 року виконавчим комітетом Новодністровської міської ради прийнято рішення про обмеження перебування неповнолітніх у вечірній час на вулицях міста та в розважальних закладах без супроводу дорослих. Встановлено, що малолітні та неповнолітні громадяни нашого міста можуть перебувати у місцях загального користування: діти до 16-ти років – до 22 години, до 18 років – до 23 години. У зимовий період (з 1 жовтня до 1 квітня) обмеження до 22 години стосується всіх, кому не виповнилось 18 років.

Даним рішенням Новодністровське відділення поліції зобов’язане організувати роботу щодо виявлення неповнолітніх без супроводу дорослих у громадських місцях та вжиття заходів щодо притягнення їхніх батьків, чи осіб, які їх замінюють, до відповідальності. Відповідальність також покладається і на адміністрації розважальних закладів та закладів громадського харчування, в яких перебуватимуть діти після зазначеного часу.