Кожне фото більше за усі слова

Виставка надзвичайно проникливих фоторобіт експонувалася впродовж місяця в Новодністровську. Створена силами Громадської організації «Справедливість» добірка фотоплакатів «Іловайськ ‑ 2014», до якої увійшли роботи як професійних фотокореспондентів, так і простих очевидців, ілюструє один із найтрагічніших моментів з історії сучасної України.

Фотовиставка «подорожує» населеними пунктами країни, змушуючи своїх глядачів відволіктися на якийсь час від буденних справ, аби перейнятися набагато глибшим ‑ усвідомленням того, що мирне небо над Україною тримають звичайні живі люди ‑ зі своїми переживаннями, болями і думками, що десь зовсім недалеко таким самим українцям доводиться виживати в умовах військового стану.

Директорка міського музею Галина Разгонюк розповіла, що впродовж місяця перебування в Новодністровську експозиція була виставлена не лише в музеї, а й в інших закладах, де дозволяли умови і була потреба,‑ в усіх навчальних закладах міста, на ГЕС – 1 та ГАЕС, де її переглянули не лише працівники установ і підприємств, а й численні відвідувачі. Останній пункт – міська рада, куди були запрошені колективи інших підприємств – ГЕС – 2, ГАН «Укргідропроект» тощо.