Шановні медичні працівники!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання разом зі словами вдячності за вашу благородну працю. Щодня в нелегких умовах ви підтверджуєте свою професійність і самовідданість обраній справі. Сьогодні на державному рівні реалізовується реформа медичної галузі, це складний і подекуди болісний процес, але є надія, що пройшовши цей шлях, наша медицина підніметься одразу на кілька рівнів. Це означатиме не лише якісні послуги для пацієнтів, а й гідні зарплати для тих, хто несе надзвичайно велику відповідальність – відповідальність за життя і здоров’я людини.

Тож бажаємо вам терпіння і сили, натхнення і, неодмінно, успіху! Нехай щастя переступає пороги ваших осель, хай земні гаразди і людські чесноти супроводжують вас у вашій нелегкій праці. Міцного здоров’я вам, добра, щастя, достатку, оптимізму і впевненості в кращому майбутньому України!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк