Закон України №6466 в дії

21 червня рішенням 54-ої сесії Новодністровської міської ради VII скликання «Про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади міста обласного значення Новодністровськ Новодністровської міської ради Чернівецької області» територіальним громадам Білоусівської сільської ради (с.Білоусівка), Василівської сільської ради (с.Василівка та с.Розкопинці), Ломачинецької сільської ради (с.Ломачинці), Ожівської сільської ради (с.Ожеве) надано пропозицію щодо приєднання до Новодністровської ОТГ.

Листи з проханням розглянути дану пропозицію направлено сільським головам вказаних сільських рад. Про рішення територіальних громад їхні очільники мають поінформувати Новодністровську міську раду відповідно до визначених законодавством термінів.