До Верховної ради подали запит про роз’яснення щодо Новодністровської ОТГ. Аби не втрачати час, місто енергетиків звертається до сіл повторно

21 червня заступник міського голови Чернівецької облдержадміністрації Василь Гостюк розповсюдив на своїй інтернет-сторінці у соцмережі Фейсбук інформацію про звернення голови чернівецької адміністрації О. Фищука до Верховної Ради України щодо узгодження ситуації, яка виникла навколо створення Новодністровської ОТГ: «Останнім часом в ЗМІ поширюється інформація про спроби «розхитування» створеної Новодністровської об’єднаної територіальної громади. Чернівецькою обласною державною адміністрацією підготовлено звернення до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України, яке, сподіваюсь, розставить всі крапки над «і». Підписання та направлення цього звернення зафіксує чітку позицію Чернівецької ОДА щодо створеної Новодністровської ОТГ!»

Варто зазначити, що на сесії Новодністровської міської ради, яка відбулась вчора  22 червня, депутати Новодністровської міської ради повторно ухвалили рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади міста обласного значення Новодністровськ Білоусівської, Василівської, Ломачинецької, Ожівської сільських рад. Відповідно до цього рішення міський голова має звернутися до вищезазначених сільських територіальних громад щодо їх добровільного приєднання до Новодністровської міської ОТГ .

За матерыалами сайту http://novod.info/