Дорогі випускники!

Прощальним вальсом випускного вечора завершився неповторний етап вашого життя. Попереду – нова стежина, яку ви долатимете вже самостійно, обравши серед багатьох саме ту, яка неодмінно приведе вас до успіху. Адже ви – молоді і завзяті ‑ володієте надзвичайно могутньою силою, з якою здатні досягти будь-яких вершин: отримати гарну освіту, мати цікаву роботу, створити щасливу і міцну сім’ю. І хай завжди у ваших серцях звучить мелодія вдячності до своїх батьків, вчителів, які віддали вам частинку свого серця, проводжуючи вас на широкий життєвий шлях.

Переконані, що ви станете гідними представниками того покоління українців, яке житиме в найкращій, вільній і самодостатній державі, що ви збережете любов до рідного міста, яке дало вам путівку в майбуття. Кожен з вас зуміє достойно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення. Бажаємо вам впевнено йти життєвою дорогою, досягати поставленої мети та втілювати найсміливіші ідеї. Нехай щастить в усіх починаннях і буде щедрою на добро і радість ваша доля!

Міський голова Анатолій Болдашев, секретар міської ради Наталія Кримняк