Шановні новодністровці, сусіди, гості, дорогі краяни, українці!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла новий Основний закон – Конституцію України. Таким чином було закріплено правові основи незалежної Української держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція гарантує та захищає права і свободи кожного громадянина, визначає абсолютні цінності українського суспільства: гідності і поваги, здоров’я та духовного багатства, незалежності і безпеки кожного з нас. Саме Основний Закон наблизив нас до життя в демократичному суспільстві та закріпив нашу волю до розбудови сучасної і демократичної України.

Час підтверджує цінність Конституції. Завдання держави полягає в тому, щоб потенціал основного нормативно-правого акта держави якнайефективніше використати для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини, підвищення рівня життя народу людей. На жаль, сьогодні наш народ змушений знову відстоювати свій суверенітет та територіальну цілісність, але ми впевнені, що спільними зусиллями ми повернемо мир та благополуччя на нашу землю.

Тож нехай в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, хай зростає прагнення втілювати закладені в ньому цінності, кріпне бажання берегти національну єдність, історичну та культурну спадщину,  що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі, хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

З повагою, міський голова Ататолій Болдашев та секретар міської ради Наталія Кримняк