Відзначили День Конституції України

Міські урочистості з нагоди Дня Конституції України через несприятливі погодні умови відбулися в приміщенні зали засідань міської ради. Участь в них взяли представники комунальних підприємств і установ, виробничих і громадських організацій. Відкрив захід народний аматорський хор «Калина» виконанням державного Гімну України.

З нагоди відзначення 22-ої річниці Конституції України заступник міського голови Микола Козак вручив відзнаки Новодністровської міської ради.

Подяки Новодністровської міської ради були вручені:

‑ за виховання синів в дусі патріотизму та любові до Батьківщини, за сумлінне виконання материнського обов’язку, за сприйняття та розуміння вибору своїх синів, який вони зробили, ставши на захист конституційних гарантій державного суверенітету ‑ мамам воїнів, учасників АТО Людмилі Кобилецькій та Олені Єрміловій.

‑ за старанну та віддану плідну працю, за патріотизм та громадську активність, високий професіоналізм, значний внесок у будівництво Дністровської ГАЕС – фахівцю із зв’язків з громадськістю та пресою філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Інні Гончар;

‑ за вагомий внесок у розвиток водного господарства, сумлінну працю, високі особисті досягнення у професійній діяльності – хіміку І категорії лабораторії моніторингу вод Новодністровського регіонального управління водних ресурсів та експлуатації Дністровських водосховищ Ганні Зайцевій;

‑ за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову освіти міста, виховання юних талантів на засадах патріотизму – методисту відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради Тамарі Івановій.

Почесними грамотами Новодністровської міської ради нагороджені:

‑ за сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок в розвиток охорони здоров’я – лікар-отоларинголог вищої категорії Сергій Мариняк;

‑ за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнуті успіхи у боротьбі зі злочинністю, високий рівень професіоналізму – начальник сектору превенції Новодністровського відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, капітан поліції Віктор Глушко.

Заступник військового комісара з територіальної оборони Сокирянського районного комісаріату майор Василь Мідріган з нагоди святкування 22-ої Дня Конституції, за проявлену мужність і вагомий внесок під час захисту цілісності та недоторканості Української держави нагрудні знаки «Ветеран війни – учасник бойових дій» передав учасникам АТО – Борису Созонову, Володимиру Хмілю, Сергію Патлатюку та Володимиру Дімітрюку.

Також для присутніх звучали літературні та музичні композиції на патріотичну тематику.