Ситуацію з перекриттям дороги обговорили на позачерговій сесії

Мешканці будинків, розташованих вздовж дороги, яка розділяє житлову зону і ліс, поскаржилися на постійний шум, спричинений великовантажним транспортом, що рухається з Ломачинецького кар’єру. Люди стверджували, що останнім часом цей рух став в рази інтенсивнішим, заважає вночі спати. До того ж, машини піднімають куряву та нищать дорожнє полотно.

У відповідь на звернення новодністровців, міський голова Анатолій Болдашев підписав розпорядження, відповідно до якого рух великовантажних транспортних засобів було заборонено. Але, незважаючи на встановлення відповідного дорожнього знаку, машини продовжували свою роботу. Це обурило мешканців найближчих будинків і 10 липня люди самі вийшли, щоб припинити беззаконня. Їх підтримала більшість депутатського корпусу міської ради. Вони стояли на дорозі, блокуючи рух транспорт, завантаженого ґрунтом чи піском.

В результаті дві вантажівки були доправлені поліцією на штрафмайданчик, а на водіїв складені адміністративні постанови. 11 липня за твердженням начальника Новодністровського відділення поліції Романа Суліна, переміщення великовантажного транспорту працівниками поліції не допускалося.

Щоб врегулювати конфлікт, представників поліції та підприємства, машини яких були оштрафовані, було запрошено на позачергову сесію Новодністровської міської ради, яка відбулася 11 липня. На сесії слухали аргументи різних сторін. Депутати висловлювали точку зору своїх виборців, представники підприємства пропонували варіанти примирення з людьми, а присутній на засіданні член виконкому Микола Данилюк назвав подію політичним замовленням. (див. відео)

Перш ніж приймати будь-яке рішення, депутати вирішили обговорити все з мешканцями будинків, які, власне, поскаржились на незручності, щоб почути їхні думки і побажання. Збори відбудуться у п’ятницю 13 липня о 18 год. на майданчику біля гаражів (м-н Лісовий), саме під знаком, який забороняє великогабаритному транспорту рухатись містом.