ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги фізичних осіб – субʼєктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і мають в своєму складі сертифікованого спеціаліста, зареєстрованого в Державному реєстрі інженерів-проектувальників.

На основі звернення голови садового товариства «Вишенька», з метою встановлення вартості виконання проектних робіт з виготовлення містобудівної документації, Новодністровська міська рада оголошує про відбір цінових пропозицій з виготовлення детального плану території садового товариства «Вишенька» (м.Новодністровськ, Чернівецька область, 60236) орієнтовною площею 6,5га, М1:2000, з врахуванням вартості всіх необхідних проектних робіт, інженерно-геодезичних та геологічних вишукувань.

Учасник, який претендує на виконання робіт з виготовлення вказаного виду містобудівної документації, повинен надати наступний пакет документів:

– заяву на участь у відборі;

– пропозицію претендента (кошторис, який повинен включати вартість робіт з виконання топографо-геодезичної зйомки М1:2000 вказаної території та усіх необхідних проектно-вишукувальних робіт, пов’язаних з виготовленням детального плану території садового товариства «Вишенька»),

– термін виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань);

–копія сертифіката інженера-проектувальника зареєстрованого в Державному реєстрі сертифікованих інженерів-проектувальників.

Термін прийому документів на відбір приймаються з 18 липня до 31 липня 2018 року.

Відбір відбудеться 1 серпня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті № 21 міської ради за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Діброва», буд.25.

За довідками звертатись в каб. №17 Новодністровської міської ради та за телефоном 03741-3-11-40.