ШАНОВНІ НОВОДНІСТРОВЦІ ТА ГОСТІ МІСТА!

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні для країни події, підняття суспільного резонансу, сприяння утвердженню у громадян патріотизму та гордості за свою державу, її героїв і символи, в місті Новодністровськ будуть проведені заходи, приурочені до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України:

23 серпня о 9:00 год. на центральній алеї міста (біля герба):

Ø Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України;

Ø Урочистосте вручення відзнак;

Ø Покладання квітів до Стели визволителів, Пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів, Меморіальної дошки загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у Донецькій і Луганській областях;

Ø Масовий флешмоб та урочиста хода містом з державною символікою.

24 серпня. на міському стадіоні:

Ø 17:00 год. Загальний молебень за загиблими учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у Донецькій і Луганській областях, борців за незалежність;

Ø 17:15 год. Дитяча розважальна програму «Веселі комашки»;

Ø 17:30 год. Святкова концертна програма із залученням аматорів сцени;

Ø 18:30 год. Відкриття міської спартакіади;

Ø 20:00 год. Святкова дискотека, фестиваль фарб «Холлі» та розіграш призів.

Запрошуємо до участі в заходах!

Також з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 27 річниці Незалежності України закликаємо вивісити на установах, фасадах будинків та балконах державні прапори. Адже у повазі до державних символів проявляється наша громадянська свідомість, готовність об’єднати сили для утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.