Шановні новодністровці та гості нашого міста, дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із національними святами – з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України! Протягом століть наш народ боровся за власну державність і 27 років тому мрія українців бути господарями на рідній землі втілилась у життя. Саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність. Роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас, випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність, нарешті ‑ на здоровий глузд. Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. І не може бути сумніву, що працьовитий і мудрий народ України здолає всі перешкоди до утвердження засад миру та демократії.

Ми схиляємо голови перед гарячими серцями найкращих синів і дочок України, котрі вірили у незгасну зорю свого народу, наближали її державну незалежність, будували суверенітет та сьогодні, не шкодуючи життя, захищають від агресора Батьківщину.

Бажаємо всім миру, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє надихає нас усіх на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я незалежної, демократичної та процвітаючої України! Нехай у серцях не міліє джерело віри і надії, зростає почуття гордості і любові до своєї держави! Слава Україні! Честь і слава її Героям!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк