Урочисто відзначили День Державного Прапора і День незалежності України

В жовто-блакитному майорінні, у вишиванках, з піснями на славу рідної країни Новодністровськ відзначив найважливіші національні свята День Державного Прапора і День незалежності України. Урочисте зібрання відбулося на центральній алеї міста біля герба, розпочалося виконанням Народним аматорським хором «Калина» Державного Гімну України. Право підняти Державний Прапор України було надано учням Новодністровської гімназії.

Міський голова Анатолій Болдашев привітав співвітчизників з величними державними святами. «Нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не лише розбудовувати нову українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність. Роки незалежності стали для нас випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім», ‑ сказав Анатолій Іванович. Він також закликав присутніх схилити голови «перед гарячими серцями найкращих синів і дочок України, котрі вірили у незгасну зорю свого народу, наближали її державну незалежність, будували суверенітет та сьогодні, не шкодуючи життя, захищають Батьківщину від агресора».

За особистий внесок у загальнодержавну справу захисту суверенітету України, її територіальної цілісності та незалежності, зміцнення оборонної могутності Батьківщини, активну громадську позицію і патріотизм та з нагоди Дня незалежності України Почесними грамотами Новодністровської міської ради відзначено учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) у Донецькій та Луганській областях Ігоря Дерена та Володимира Василаша. Почесною грамотою Новодністровської міської ради також нагороджено Михайла Рожка ‑ за високу результативність вихованців в конкурсах різних рівнів, за підсумками організаційно-творчої діяльності у 2017 – 2018н.р. та за підготовку учня – степендіата. За активну професійну і громадську діяльність, спрямовану на утвердження ідей українства, розвиток освіти, науки, культури, мистецтв та благодійності, вчителям Новодністровської гімназії Світлані Лазаренко і Ользі Процюк та журналісту, поету і громадському діячу Інні Гончар були вручені медалі «За вірність заповітам Кобзаря».

Поетичні зізнання в любові до України та музичні дарунки звучали від ведучої заходу Альони Присакар, Інни Гончар, Народного аматорського хору «Калина», Ісмаілової Анастасії, дуетів баяністів та «Смайл». А ансамбль «Співучі бабусі» не лише заспівав, а й почастував усіх присутніх смачними варениками.

Далі урочистою ходою, яку очолило юне покоління на велосипедах, прикрашених прапорцями, з державними стягами та з найбільшим в місті знаменом, який пронесли вчителі ЗОШ ІІ – ІІІст. колона пройшла містом до площі біля будівлі зв’язку. Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.