Відзначили День незалежності України

Саме так, найкращими словами вітали новодністровці свою Батьківщину із Днем незалежності, з 27-им Днем народження, зібравшись святкової днини на міському стадіоні. Запланована програма заходів розпочалася з потужного посилу в небеса – новодністровська громада разом з усім народом помолилась за Україну.

Розважальну частину програми відкрило наймолодше покоління. На сцену вийшли і пішли до танцю малюки, перевдягнуті в метеликів, сонечок та інших комашок. Далі естафета перейшла до наших талановитих виконавців, які в піснях зізнавалися в любові до України. Музичні дарунки линули від Наталії Власюк, Катрусі Барабаш, Сніжани Джус, Марини Довбенко, Ірини Понєтайкіної, Даші Дубініної, Анни Пірогової, вікторії Маковій, Лєни Герасенко, Григорія Середюка.

Не скільки розважити публіку, як запалити іскорку азарту взялися прихильники спорту. Урочисто і видовищно була відкрита міська спартакіада серед працівників підприємств, організацій та установ. Як зазначив головний суддя змагань Віталій Маркітан, остання така спартакіада проводилась у Новодністровську ще у 1989 році. Щоб відродити призабуту традицію та ефективніше залучати до масового спорту доросле покоління, міська влада запропонувала підприємствам та установам міста формувати свої команди та виходити на спортивні майданчики. В День незалежності України виступили чотири команди, але надалі їх обіцяє бути більше. Зокрема, своїх учасників представлять ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» та Філія Консорціуму «Укргідроенергобуд» в м.Новодністровськ.

У рамках проведення міської спартакіади в різних видах спорту відзначились окремі учасники.

Біг на 60м серед жінок:

1 місце – Шевчук Яна (міська рада);

2 місце – Дяк Юлія (Дністровська ГАЕС);

3 місце – Христич Вікторія (Дністровська ГЕС-1).

Біг на 60м серед чоловіків:

1 місце – Дудник Констянтин (Дністровська ГАЕС);

2 місце – Марецький Олександр (Дністровська ГАЕС);

3 місце – Роман Віктор (Дністровська ГЕС-1).

Стрибки з місця (жінки):

1 місце – Шевчук Яна (міська рада);

2 місце – Дяк Юлія (Дністровська ГАЕС);

3 місце – Христич Вікторія (Дністровська ГЕС-1).

Стрибки з місця (чоловіки):

1 місце – Димитрюк Володимир (Дністровська ГАЕС);

2 місце – Саволюк Юрій (Дністровська ГАЕС);

3 місце – Шундрій Роман (міська рада).

Метання м’яча (жінки):

1 місце – Фіялки Слава (Дністровська ГАЕС);

2 місце – Христич Вікторія (Дністровська ГЕС-1);

3 місце – Лінник Наталія (міська рада).

Метання м’яча (чоловіки):

1 місце – Мельник Максим (Дністровська ГЕС-1);

2 місце – Костишин Ігор (Дністровська ГЕС-1);

3 місце – Кондратюк Вадим (Дністровська ГАЕС).

Шахи, командні результати:

1 місце – ветерани;

2 місце – Новодністровська міська рада;

3 місце – Дністровська ГЕС – 1.

Шведська естафета (400 – 300 – 200 – 100 метрів)

командні результати:

1 місце – Дністровська ГАЕС;

2 місце – Новодністровська міська рада;

3 місце – Дністровська ГЕС – 1.

Міська спартакіада, як зазначили її організатори, триватиме впродовж всієї осені. Змагання проводитимуться з 13-х видів спорту, серед яких міні-футбол, баскетбол, волейбол, петанк, перетягування линви та ін.

Святкова програма, приурочена до Дня незалежності України, розважила публіку ще іншими заходами і завершилась дискотекою для молоді.