Вітаємо з Днем підприємця!

У першу неділю вересня Україна відзначає День підприємця, який встановлений Указом Президента №1110/98 від 5 жовтня 1998 року з метою утвердження важливої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, становленні і розвитку національної економіки. Адже розвиток малого і середнього бізнесу — основа успішної економіки країни в цілому і нашого міста зокрема. Розвиваючи власну справу підприємці суттєво впливають на соціальну стабільність громади, створюючи нові робочі місця, здійснюючи відрахування до бюджетів та беручи активну участь у громадському житті міста.

З нагоди професійного свята адресуємо слова вдячності всім енергійним, ініціативним та небайдужим людям, які організовують бізнес, втілюють в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяють поступальному розвитку держави. Бажаємо вам успіхів у бізнесі, хай всі ваші починання закінчуються успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується!

Міський голова Анатолій Болдашев
Секретар міської ради Наталія Кримняк