До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність мають у своєму складі хоча б одного оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Новодністровська міська рада оголошує продовження терміну прийому документів до 13.09.2018 року відбірe суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення звіту про експертно – грошову оцінку землі. за адресою: вул. Ясна, 70, м. Новодністровськ, (за кадастровим номером 7310600000:01:001: 0082)

Учасникам відбору  потрібно подати такі документи:

– заяву на участь у відборі;

– пропозицію претендента (подається на кожний об’єкт окремо і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт), а також строк виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку землі;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Документи  приймаються по  13 вересня 2018 року.

Відбір відбудеться 14 вересня 2018 року за адресою: м. Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

За довідками звертатись в каб. №3 Новодністровської міської ради та за телефоном (03741)-3-11-54.