Про закупівлю спецтехніки

Новодністровська міська рада

Тридцять п’ята сесія VIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

07 серпня 2017 р. №160                                                       м. Новодністровськ

Про закупівлю спецтехніки

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протокольного доручення засідання тендерного комітету Новодністровської міської ради від 14.06.2017 року, листа начальника КП «Новодністровський житловик» від 13.06.2017 року вх.№996, Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Під підпунктом «Придбання спецтехніки для комунального підприємства» пункту «Будівництво та реконструкція об’єктів житлового фонду та бюджетних установ м. Новодністровськ» Переліку об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ та Сокирянського району, фінансування яких здійснюється згідно з Титулом будови «Уточнення проекту першої черги ГАЕС у складі трьох агрегатів, включаючи заходи по поліпшенню надійності та безпеки гідротехнічних споруд, основного гідросилового обладнання та гідромеханічного обладнання Дністровської ГАЕС. Коригування» передбачити закупівлю трактору типу МТЗ-82.1 для КП «Новодністровський житловик».
  2. Тендерному комітету Новодністровської міської ради провести закупівлю трактору типу МТЗ-82.1.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Білоткача А.І. та комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування населення.

Міський голова                    (підпис є)                      А.Болдашев

Згідно