Про звернення до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С. та Генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Сироти І.Г.

Копія

Новодністровська міська рада

Тридцять п’ята сесія VIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

07 серпня 2017 р. №161                                                        м. Новодністровськ

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новодністровська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити звернення до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С. та Генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Сироти І.Г. (додається).
  2. Відділу організаційної роботи та звʼязків із громадськістю направити звернення до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С. та Генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Сироти І.Г.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову та комісію з питань регламенту, законності та регуляторних актів.

Міський голова                    (підпис є)                      А.Болдашев

Згідно

Секретар міської ради                                              Н.Кримняк

Звернення
депутатів Новодністровської міської ради VII скликання
до Міністра енергетики та вугільної промисловості України
Насалика І.С.
та Генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго»
Сироти І.Г.

Шановні Ігоре Степановичу та Ігоре Григоровичу!

З 2006 року компанія «Укргідроенерго» бере участь у фінансуванні об’єктів соціального призначення та бюджетної сфери міста Новодністровськ. За цей час місто вже отримало 55,5 млн. гривень. Це дало можливість провести в Новодністровську такі важливі роботи як реконструкція міських котелень, покрівель бюджетних установ та житлового фонду, заміна всіх тепломереж, впровадження ряду енергозберігаючих заходів у бюджетних установах, заміну третини мереж водопостачання, реконструкція ліфтового господарства. Таким чином, за кошти «Укргідроенерго»  було виконано і ще виконуються надзвичайно важливі для новодністровців роботи задля забезпечення їх гідними умовами проживання та праці.

Маємо нагоду вкотре подякувати Вам від імені всієї новодністровської громади за такий значний внесок у розвиток нашого міста та небайдужість до вирішення нагальних проблем,  що є вкрай важливим та життєво необхідним для міста.

Але ми, депутати Новодністровської міської ради VІІ скликання, глибоко стурбовані, що до Проекту «Дністровська ГАЕС. Будівництво другої черги ГАЕС у складі гідроагрегату №4» не було включено статтю фінансування соціальної сфери нашого міста. Таке рішення змусить нас зупинити цілий ряд соціальних проектів, які вже розпочалися.

З метою здійснення енергозберігаючих заходів міська рада розпочала роботи з переведення бюджетних установ міста на індивідуальне опалення. Вже встановлено котельню для обігріву музичної школи, розпочаті роботи з проектування котельні для міської лікарні. Але залишаються ще дві школи та два дитячі садки, для яких також вкрай необхідно встановити такі котельні.

У вкрай незадовільному стані знаходяться споруди і мережі водопостачання та водовідведення, які терміново потребують заміни. Обладнання на насосних станціях та очисних спорудах зношене і неефективне, застаріле обладнання є причиною надання неякісних послуг з водопостачання та водовідведення та надзвичайно високих тарифів.

Крім того, вирішуючи нагальні соціально-побутові проблеми міста, ми так і не реалізували проект будівництва адміністративно-культурного центру. Такий проект є також надзвичайно важливим. Наші жителі сподіваються, що прийде такий час, коли вони зможуть гідно представити свої здобутки у новітній та сучасній споруді, що стане візитівкою не тільки нашого міста, але й всього регіону.

Потребують підтримки і села, що увійшли до Новодністровської ОТГ (Білоусівка, Василівка, Ломачинці, Ожеве та Розкопинці). Школи, садочки, амбулаторії, будинки культури цих сіл потрібно частково, а в більшості випадків повністю реконструювати, впроваджувати новітні енергозберігаючі технології, проводити першочергові роботи щодо забезпечення надання якісних послуг мешканцям цих територій, які також мають велику надію на Вашу підтримку.

Громада Новодністровська, міста, яке створювалося як супутник каскаду Дністровських ГЕС та ГАЕС, сподівається на Ваше розуміння та плідну і ефективну співпрацю.

Новодністровська міська рада звертається до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання передбачення фінансування об’єктів соціальної сфери міста у Проекті «Дністровська ГАЕС. Будівництво другої черги ГАЕС у складі гідроагрегату №4».

Звернення схвалене рішенням

35-ї (позачергової) сесії