Сокирянські рятувальники провели рейд у житловому секторі.


          Сокирянські рятувальники провели профілактичний рейд серед населення – один з методів боротьби з пожежами. Як свідчить статистика, найчастіше загорання трапляються у житловому секторі внаслідок недотримання самими ж людьми правил пожежної безпеки.

З метою запобігання таким випадкам, 11-12 вересня фахівці Сокирянського РВ Управління провели обхід приватних помешкань у с. Сербичани та  Ожеве Сокирянськго району. 


           Під час зустрічей із місцевим жителям рятувальники навчали громадян правил пожежної безпеки. Зокрема, вогнеборці нагадали людям правила безпечної експлуатації електромережі та газових установок, наголошували на користуванні у побуті тільки справними електроприладами. У ході спілкування з батьками рятувальники закликали дорослих постійно навчати правил безпеки своїх дітей, а також не дозволяти малечі самостійно користуватися сірниками, вмикати та вимикати побутові електроприлади тощо, адже дитячі пустощі з вогнем нерідко також призводять до пожеж. 
Для того, щоб вкрай важлива інформація залишалася у пам’яті надовго, рятувальники вручали кожному співрозмовнику пам’ятки, в яких вказано номер телефону Служби порятунку, а також інформацію щодо правильних дій у разі виникнення пожежі.

Начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області

майор служби цивільного захисту    С.М.Селезньов