Про скликання 40-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради


У К Р А Ї Н А

Новодністровський міський голова

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

28 вересня 2017 р. №261-р м. Новодністровськ

 

Про скликання 40-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради

 

Відповідно до п.4 ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Скликати 26 жовтня 2017 року 40-у сесію VIІ скликання Новодністровської міської ради. Засідання провести в залі засідань міської ради. Початок о 1000год.
 2. На розгляд ради винести такі питання:
 1. Про розгляд заяви щодо зменшення орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новодністровськ.
 2. Про затвердження ціни та умов викупу об’єктів незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики.
 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 лютого 2017 року №30 «Про створення цілодобового фельдшерського пункту невідкладної допомоги в Новодністровській міській лікарні».
 4. Про внесення змін до міської Програми «Енергоефективності та надійності на об’єктах ДКП Управління «Тепловодоканал» на 2016-2020 р.».
 5. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та визначення умов оплати праці.
 6. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Новодністровської міської ради затвердженої рішенням сесії від 29.12.2015р. №32.
 7. Про затвердження у новій редакції Положень та Статуту закладів культури міста – «Новодністровська міська бібліотека», «Новодністровський історичний музей», «Новодністровський БНТД «Молодіжний», «Новодністровська музична школа».
 8. Про затвердження базової мережі закладів культури міста Новодністровськ та їх штатних розписів.
 9. Про внесення змін до бюджету міста Новодністровськ на 2017 рік.
 10. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території м.Новодністровськ.
 11. Про внесення змін до рішення міської ради за №113 від 29.05.2017р.
 12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів.
 13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража.
 19. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.09.2016р за №291.
 20. Про надання дозволу виконавчим органам Новодністровської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 22. Про віднесення земельних ділянок несільськогосподарського призначення до переліку земель, які підлягають продажу у 2017 році.
 23. Про передачу в оренду земельної ділянки.
 24. Про надання дозволу МП «Скіф» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.
 25. Про надання дозволу виконавчим органам Новодністровської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
 26. Різне.
 1. Визначити відповідальних за підготовку питань та проектів рішень відповідно:

Сабаш С.В. – питання №1,2

Щаслива Т.І. – питання №3

Рудой Р.М. – питання №4

Ленькова О.О. – питання №5,6

Присакар А.А. – питання №7,8

Ферсанова В.І. – питання №9

Черватюк М.О. – питання №10

Скрипник О.В. – питання №11-25

 1. Виконавцям надавати на засідання депутатських комісій завізовані проекти рішень сесії згідно Регламенту міської ради.
 2. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного  40-ї сесії VІI скликання Новодністровської провести засідання постійних депутатських комісій відповідно:
 • 17.10.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку;
 • 18.10.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, побутового обслуговування;
 • 19.10.17р. о 1730 год. засідання комісії з питань будівництва та врегулювання земельних відносин;
 • 23.10.17р. о 1530 год. засідання комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та духовного відродження;
 • 24.10.17р. о 1500 год. засідання комісії з питань регламенту, законності та регуляторних актів.
 1. Начальнику відділу організаційної роботи та зв’язків із громадськістю Здебняк Л.П. повідомити депутатів та запрошених про скликання 40-ї сесії VІI скликання Новодністровської міської ради.

Міський голова А.Болдашев