Про розгляд заяв щодо зменшення орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новодністровськ


Копія

Новодністровська міська рада

Сорок третя сесія VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 листопада 2017 р. №280 м. Новодністровськ

 

Про розгляд заяв щодо зменшення орендної плати за користування майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новодністровськ

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу 6 Положення про оренду комунального майна, що належить територіальній громаді міста Новодністровськ, розглянувши заяви директора Новодністровського міського центру зайнятості Вовківської В.Д. від 24.10.2017 року №001-13/298, начальника територіального управління державної судової адміністрації України в Чернівецькій області Гончарука Ю.Г. від 26.09.2017 року №01.04-1338 щодо надання пільги з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Новодністровськ, враховуючи важливе соціальне значення даних служб та фінансування з державного бюджету, Новодністровська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати пільгу по сплаті орендної плати на 2018 рік, а саме встановити орендну плату за користування майном у розмірі 1 (однієї) грн. на рік:
    1. Новодністровському міському центру зайнятості за користування приміщенням басейну гімназії, площею 335,19 кв.м, що знаходиться за адресою: Чернівецька обл., м.Новодністровськ, м-н «Сонячний», буд. 14а та перебуває на балансі відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради.
    2. Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області за користування частиною приміщення, площею 641,6 кв.м, яке знаходиться за адресою: м.Новодністровськ, м-н «Сонячний», буд.24, приміщення 1 та перебуває на балансі відділу гуманітарної політики.
  2. Балансоутримувачам внести зміни до договорів оренди майна, визначеного пунктом 1 цього рішення, щодо розміру орендної плати з урахуванням наданої пільги.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови М. Козака та комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

 

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

 

Згідно

 

Секретар міської ради Н.Кримняк