Про виділення матеріальної грошової допомоги матері померлого учасника АТО


Копія

Новодністровська міська рада

Сорок третя сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

30 листопада 2017 р. №286 м. Новодністровськ

 

Про виділення матеріальної грошової допомоги матері померлого учасника АТО

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши заяву про виділення матеріальної допомоги мешканки м.Новодністровськ, буд. 11 «с», кв. 19, Корнецької Валентини Іванівни, матері померлого учасника антитерористичної операції, смерть якого пов’язана з виконанням обов’язків військової служби, Новодністровська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Виділити з міського бюджету матеріальну грошову допомогу в розмірі п’ятдесят одна тисяча гривень Корнецькій Валентині Іванівні, мешканці  м.Новодністровськ, буд. 11 «с», кв. 19.
  2. Внести наступні зміни у пункти рішення Новодністровської міської ради від 09.10.2017 року №238 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям міста Новодністровськ», виклавши їх в наступній редакції :

– пункт 1.1.3 «Вдові померлого учасника бойових дій на території Афганістану та матері померлого учасника антитерористичної операції, смерть якого пов’язана з виконанням обов’язків військової служби, без врахування доходу отримувача матеріальної грошової допомоги, його майнового стану та умов відповідно до пп.4.1.7-4.12 цього Положення».

– пункт 2.3 «До громадян, яким може бути надана грошова допомога, зазначена у п.1.1.3 цього Положення відносяться вдова учасника бойових дій на території Афганістану та мати померлого учасника антитерористичної операції, смерть якого пов’язана з виконанням обов’язків військової служби».

– пункт 3.3 «Громадянам, зазначеним в п.2.3 цього Положення грошова допомога надається на підставі особистої заяви та документів, перелік яких зазначено в п.5.3 цього Положення у розмірі визначеним рішенням міської ради».

  1. Управлінню праці і соціального захисту населення Новодністровської міської ради  внести відповідні зміни до міської комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2017-2018 роки (далі – програма Турбота) та виплатити Корнецькій В.І. зазначену в п.1 цього рішення матеріальну грошову допомогу за рахунок коштів програми Турбота.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Гінгуляк О.М.) та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку (Манаскуров І.В.).

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк