«Пісенний струм» вражає енергетиків


День енергетика – свято, що стало для Новодністровська загальноміським. Його вже традиційно відзначили офіційними урочистостями та феєрверком дитячих талантів. «Пісенний струм» вразив не лише його учасників, а й численних шанувальників, які прийшли переглянути концертну програму за участю переможців щорічного дитячого музичного конкурсу. А заодно – порадіти трудовим перемогам винуватців свята.

Їм, енергетикам, від імені всіх новодністровців подякував міський голова Анатолій Болдашев, відзначивши значний внесок галузі в розвиток соціальної сфери та інфраструктури міста та вручивши передовикам праці грамоти міської ради. А те, що здобутки кожної з гідроелектростанцій вагомі, підтвердили у своїх виступах головний інженер Дністровської ГЕС Володимир Москалюк, директор Дністровської ГАЕС Василь Субота та головний інженер ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» Григорій Зінченко. Про те, як працюється на станціях, говорила голова Чернівецької обласної профспілки енергетики та електротехнічної промисловості Марія Омельчишина.

Нагородою для всіх був гала-концерт за участю кращих із найкращих виконавців зі всієї округи, які взяли участь у вибірковому турі конкурсу «Пісенний струм» і перемогли!