Колядують діти міста Новодністровськ


Феєрію новорічних свят, які огорнули місто своєю святковістю та неповторністю, продовжили творчі колективи та фольклорні гурти учнівської молоді та дітей навчальних закладів міста. На виконання плану роботи відділу гуманітарної політики на 2017-2018 н. р. з метою активізації краєзнавчо-пошукової роботи з відновлення звичаїв, традицій та обрядів рідного краю, сприяння подальшому розвитку творчих здібностей учнівської молоді 29 грудня 2017 року на базі Новодністровської гімназії відбувся міський фестиваль «Чисті роси» у номінаціях «Фольклорне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». У фестивалі взяли участь 110 учнів закладів загальної середньої освіти міста у номінації «Фольклорне мистецтво» та 18 вихованців БДТ в номінаціях «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Журі відзначило належний рівень підготовки фольклорних колективів та гуртків до творчого звіту. Особливу увагу привернула конкурсна програма фольклорного колективу ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів «Диво калинове». У виконанні учасників колективу прозвучали самобутні маловідомі твори з криниці народної вокальної творчості в обробці керівника колективу Наталії Петрівни Власюк.

У порівнянні з минулими роками значно зріс і рівень виконання творчих доробків вихованців гуртків та студій БДТ. У рамках персональних виставок було представлено авторські роботи 18 конкурсантів з числа вихованців гуртків БДТ. Творчі роботи вирізнялися багатожанровістю та відповідали ідейній спрямованості фестивалю. Роботи юних митців будуть експонуватися і в Чернівцях 16-17 січня на обласному фестивалі учнівської творчості «Чисті роси», у рамках якого учасники фольклорних колективів та гуртів будуть демонструвати свої творчі здобутки на великій сцені. Тож, побажаймо їм успіху!

І в переддень Різдва Христового прийміть найщиріші вітання від дітей та педагогів закладів освіти міста з побажанням міцного здоров’я, щастя і радості!

Христос ся рождає! Славімо його!