ПОВІДОМЛЕННЯ!


Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо найменування проектної вулиці №17 відповідно до генерального плану міста Новодністровськ

Генеральний план населеного пункту є основним містобудівним документом на місцевому рівні, призначеним для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту м. Новодністровськ, який  визначає принципові рішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території. Генеральним планом було передбачено розвиток багатоповерхової, малоповерхової (Таун – хауз) та садибної житлової забудови. Для реалізації рішень, прийнятих в генеральному плані Комісією з вивчення питання про назву проектної вулиці №17 м. Новодністровськ було прийнято рішення про початок надання пропозицій від громадськості та врахування їх при найменуванні даної вулиці.

З існуючою  пропозицією можна ознайомитись, на офіційному веб-сайті Новодністровської міської ради (miska-rada.com.ua) та  надати свої обґрунтовані пропозиції  в письмовій формі з 24.01.2018р у Новодністровську міську раду (м- н «Діброва», міська рада, каб.№17,  контактний телефон 3-11-40, e-mail: light03@ukr.net).

Термін надання пропозицій   – 1 місяць з дня публікації цього повідомлення.

Пропонується наступна назва вулиці: вулиця Вишенька.