Фельдшерський пункт – до послуг новодністровців


Свого часу, коли пройшли чергові зміни у структурі медичних закладів (2013р.), швидка допомога Новодністровської міської лікарні як структурний підрозділ була передана на обслуговування Чернівецькому обласному центру екстреної медицини. Специфіка його діяльності фактично залишилася беззмінною, зате розширилась географія – забезпечуючи єдиний медичний простір, бригада швидкої почала виїздити на виклики далеко за межі Новодністровська. Через це місто іноді на годину – дві залишалося і без медиків, і без автомобіля. Так виникла потреба у ще одній бригаді невідкладної допомоги, яка б обслуговувала новодністровців.

Рішенням сесії Новодністровської міської ради таку службу було створено. Але через відсутність транспортного засобу фахівці фельдшерського пункту деякий час надавали допомогу лише у стінах закладу. Наприкінці 2017 року було вирішено і цю проблему – Новодністровська міська рада за кошти, що надходять від ПрАТ «Укргідроенерго» по Титулу будови Дністровської ГАЕС, придбала автомобіль медичної допомоги і передала його лікарні. Таким чином медики отримали можливість надавати повноцінну невідкладну допомогу важкохворим новодністровцям на виїзді.

Залишилися деталі, які також помаленьку вирішуються. Нещодавно для працівників фельдшерського пункту придбали спецодяг – теплі куртки з ідентифікацією «Швидка допомога м.Новодністровськ». Куртки виготовлені за спецзамовленням в ПП «Мітакс». Медики, які приїхали за замовленням, одразу приміряли обновку і винесли вердикт – зручно, тепло, гарно!