31 січня Новодністровськом пройшла велика Українська Хода (photo & video)


Акція, започаткована волонтеркою, учасницею революції Гідності, письменницею Катериною Валевською. Мета акції – об’єднати Україну у прагненні миру, любові до рідної землі, вшанувати полеглих за незалежність держави героїв, а також підтримати патріотів, які змушені жити на захопленій ворогом землі.

Акція пройшла у багатьох населених пунктах України, кожен з яких долучає свій прапор до інших. Від міста до міста Катерина разом із своєю помічницею, вірною по духу подругою Оксаною Герасименко зав’язують вузлики єдності на прапорах, формуючи жовто-блакитну низку патріотизму. На даний час вона вимірюється вже кілометрами.

У Новодністровську організатори акції розгорнули знамена лише бойових підрозділів та прапори, подаровані батьками героїв, які загинули за Україну – на Майдані і на Сході. На них, цих стягах, залишили свої послання бійці, які тримають небо, і в кожному з них – слово «мир». На прапорі Новодністровська усі бажаючі також залишили свої побажання. І також миру. А ще – перемоги. Бо Україна – понад усе!