ОГОЛОШЕННЯ


Сокирянська ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області

 

До уваги  приватних підприємців та самозайнятих осіб,

які протягом 2017 року перебували

на загальній системі оподаткування!!!

Сокирянська ОДПІ в черговий раз нагадує, що фізичні особи – підприємці, які у 2017 році перебували та надалі перебуватимуть  на загальній системі оподаткування, в тому числі особи, які здійснювали незалежну професійну діяльність є платниками єдиного соціального внеску відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Повідомляємо, що останній день сплати ЄСВ за 2017 рік минув 9 лютого 2018 року та відповідно проведено нарахування такого податку у картках особових рахунків платників.

Тому, платники, які не сплатили або частково сплатили зобов’язання по ЄСВ починаючи з 10 – го лютого п.р. є боржниками до бюджету.

На борг, який виник нараховуватимуться штрафні санкції та пеня згідно чинного законодавства.

У разі несплати боргу у визначені терміни таких суб’єктів господарювання буде передано на стягнення через Державну виконавчу службу, що тягне за собою опис та реалізацію майна, стягнення коштів з інших видів доходів таких суб’єктів господарювання, стягнення коштів з рахунків у банках та готівкових коштів.

НАГОЛОШУЄМО, ЩО БОРГ ПО ЄДИНОМУ СОЦІАЛЬНОМУ ВНЕСКУ НЕ ПІДЛЯГАЄ СПИСАННЮ ТА БУДЕ НАКОПИЧУВАТИСЯ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД ПЕРЕБУВАННЯ В ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ!

Просимо всіх платників, які підпадають під такі критерії звернутися в Сокирянську ОДПІ для звірки в кабінети  № 1, 5 та 14 або  зателефонувати за номерами  (03739) 2-15-93 та (03739) 2 -10 -48

В.о.  начальника А.В. Гладка