Пенсійний фонд України в області та обласний центр зайнятості підписали угоду щодо покращення співпраці


Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та обласний центр зайнятості підписали угоду щодо покращення співпраці з соціального супроводу вразливих категорій населення.

Завдяки впровадженню методики кейс-менеджменту, що передбачає якісно новий підхід до надання послуг з урахуванням індивідуальних потреб кожної людини, безробітні буковинці отримуватимуть широкий комплекс інформаційних послуг для здійснення оптимального вибору в період працевлаштування. На спеціально створених при філіях центрів зайнятості віддалених робочих місцях фахівці пенсійної служби надаватимуть шукачам роботи детальні консультації відповідно до індивідуальної ситуації кожного з них зокрема, роз’яснюватимуть застрахованим особам їхні права і обов’язки, розповідатимуть про переваги легальної зайнятості та визначальний вплив розміру заробітної плати на майбутнє пенсійне забезпечення. Кожен відвідувач за бажання зможе отримати інформацію зі своєї облікової картки, звірку сум нарахування та сплати страхових внесків.

– Турбота про людей – справа потрібна і дуже важлива, тому наша служба приділяє їй особливу увагу. Ми постійно працюємо над вдосконаленням якості надання послуг населенню, запроваджуючи нові форми та методи роботи. У тісній співпраці з іншими соціальними службами ми докладаємо максимум зусиль, щоб ті мешканці краю, які потребують допомоги, могли її отримати і відчути реальне піклування держави про себе, – зазначив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області