Про відімкнення вуличного освітлення


КП «Новодністровський житловик» повідомляє, що Сокирянський РЕМ на цьому тижні на два дні припинив постачання електроенергії вуличних ліхтарів у м.Новодністровськ. «Зважаючи на те, що світловий день на даний час ще дуже короткий, освітлення місць загального користування відіграє надзвичайно важливу роль у створенні комфортних умов для мешканців міста, ‑ зазначив начальник КП «Новодністровський житловик» Анатолій Білоткач. – Але, на превеликий жаль, ми фактично не можемо вплинути на ситуацію. ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» на ринку постачання електроенергії фактично монополіст, тому диктує умови. Ми ж, ніде правди діти, також не повністю виконуємо свої зобов’язання. Станом на 1 березня КП «Новодністровський житловик» заборгувало, за нашими підрахунками, 579тис.грн. (за даними ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» борг становить 759,6тис.грн.)»

КП «Новодністровський житловик» міг би уникнути такої ситуації, якщо б держава також в повній мірі виконувала свої зобов’язання. На даний час підприємство недоотримало за надані послуги лише за грудень – лютий 1 120 тис грн. відшкодувань за пільги та субсидії. Про те, що з держбюджету не надходили вказані кошти, підтвердили і в фінансовому управлінні міської ради.

Наразі міському голові вдалося переконати керівництво ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» в тому, що фінансові труднощі комунального підприємства виникли, частково, через суб’єктивні причини. Завдяки цьому вуличне освітлення увімкнули. Та чи вдасться в найближчий час погасити заборгованість КП «Новодністровський житловик» за спожиту електроенергію, а значить ‑ уникнути наступного відключення ліхтарів – передбачити ніхто не береться.