Справжній весняний подарунок отримали мешканці Новодністровська!


Справжній весняний подарунок отримали мешканці Новодністровська, які, не злякавшись холоду, завітали в суботу 3 березня в БК «Молодіжний», де дарувала свою творчість талановита виконавиця естрадних та народних пісень Натаніка. Відома співачка дала концерт під егідою міського голови Анатолія Болдашева. Та незважаючи на те, що вхід був безкоштовний, повної зали глядачів не назбиралося. А даремно, бо співачка направду викладалася на всі сто і не лише подарувала хороший настрій, а й збагатилася армією новодністровських шанувальників, які точно не забудуть її виступу. У паузах між піснями Натаніка розповідала про свої друзів – авторів пісень, композиторів та продюсерів. А новодністровці дякували їй за творчість, за українську пісню та весняну погоду в душах глядачів. На завершення програми співачка пообіцяла, що неодмінно ще навідається до Новодністровська.

Натаніка народилася в Запоріжжі. Співати почала ще з дитинства. Була солісткою дитячого народного хору “Яблунька”, пізніше створила поп-дует «Чорна Перлина», який став лауреатом фестивалю «Червона Рута». Невдовзі її сім’я переїхала в Москву, і професійний дебют Натаніки відбувся в Росії. У 2007 році вона повернулася до Києва, де, крім гастролей та записів нових кліпів знімається ще в кіно.

Зараз Натаніка безперервно працює над вдосконаленням своїх вокальних даних. Її фантастичне володіння голосом в будь-якому стилі гармонійно підкреслює яскраву артистичну подачу.