Дякуємо за допомогу в облаштуванні кладовища


В минулому році Новодністровська міська рада прийняла дуже важливе для громади міста рішення, яким було знято довготривалу і надзвичайно болючу проблему міського кладовища, що вичерпало свій ресурс. Вирішено було здійснити процедуру обміну земельних ділянок комунальної власності, що перебувають в межах міста Новодністровськ, на ділянки, прилеглі до кладовища, власниками яких є фізичні особи. На даний час триває процес виготовлення документів обома сторонами, тобто це питання юридично ще не завершене. І саме через це міська рада наразі ще не може розпочати фінансування благоустрою цієї території.

Та за браком місць на старому, на новому кладовищі проводяться поховання. Але воно потребує бодай мінімального облаштування, адже через весняну відлигу стало фактично непрохідним. Напередодні поминальних днів, коли люди прийдуть до могил своїх рідних, це питання набуло особливої актуальності. У зв’язку з цим міський голова Анатолій Болдашев звернувся до керівників виробничих підприємств з проханням виділити для потреб кладовища сипучих будматеріалів. Першим на це клопотання відгукнувся директор філії Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд» в м.Новодністровськ Олег Філіпович. За його сприяння піщано-гравійну суміш уже відвантажили на кладовищі і приступили до облаштування доріжок.

Не залишаються осторонь цієї благої справи керівники й інших підприємств, за що громада м.Новодністровськ всім дуже вдячна.