Новодністровська міська рада повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:


директора Новодністровського Будинку народної творчості  та дозвілля «Молодіжний».


        Відповідно до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Новодністровськ встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. 

        Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційних листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

     Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. 

    Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

    Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу з питань кадрової роботи Новодністровської міської ради (м. Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», відділ з питань кадрової роботи, каб. 4, тел. 3 15 45; kadry_nmr@ukr.net) впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (з 12 квітня 2018 року по 11 травня 2018 року). 

    Формування конкурсної комісії для керівників закладів у сфері культури відбудеться з 12 квітня 2018 року, згідно Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII.

    Трудові колективи подають до складу конкурсної комісії по 3 кандидатури, які не є членами трудового колективу.

     Громадські організації, мета діяльності яких відповідає галузевим напрямам діяльності закладу культури, у якому проводиться конкурсний добір подають по 3 кандидатури від кожної.