УМОВИ ПРАЦІ ДИРЕКТОРА НОВОДНІСТРОВСЬКОГО БУДИНКУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ДОЗВІЛЛЯ «МОЛОДІЖНИЙ»


На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури Новодністровської міської ради подає інформацію про умови праці, відомості про матеріально-технічну базу, фінансову звітність за попередній бюджетний період установи культури:

 

УМОВИ ПРАЦІ ДИРЕКТОРА НОВОДНІСТРОВСЬКОГО БУДИНКУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ДОЗВІЛЛЯ «МОЛОДІЖНИЙ»

 

       Новодністровський будинок народної творчості та дозвілля «Молодіжний» має спеціально збудоване приміщення, директор має власний кабінет площею 16 м. кв., квадратної форми.

       В кабінеті стоять меблі. Температурний режим залежить від пори року.

       Для директора встановлений п’ятиденний робочий тиждень з вихідними днями субота та неділя. Тривалість робочого дня становить 8 год. Початок о 8:30 год. та закінчення о 17:30 год.

       Директор  має право на основну щорічну відпустку згідно чинного законодавства тривалістю 24 календарних дні, та додаткову відпустку за ненормований робочий день. Згідно колективного договору дана відпустка становить 4 календарних дні.

       Заробітна плата директора складається з посадового окладу, який затверджений наказом Міністерства культури України від 18 жовтня 2005 року № 745 із внесеними в нього змінами, доплати за вислугу років згідно з порядком встановленим постановою Кабінету Міністрів України «Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» від 09.12.2015 № 1026, доплати за складність та напруженість у роботі.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

       БНТД «Молодіжний» має в своєму розпорядженні: 1 ноутбук та 1 принтер.