Місячник благоустрою та санітарної очистки триватиме до початку травня!


 

Рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради затверджено. Серед них: виготовлення та встановлення лавок, урн для сміття, висадження дерев та квітів на газонах і клумбах, обрізка сухих дерев, прибирання узбіч доріг та очистка приямків дощової каналізації, ремонт і фарбування елементів дитячих та спортивних майданчиків, облаштування кладовища тощо. Якщо в місцях загального користування такий благоустрій проводиться комунальними підприємствами, то на територіях, що перебувають у власності чи в оренді, про це мають подбати начальники підприємств, які там розташовані, і власники об’єктів.

Саме про це говорили 16 квітня на зібранні за участю керівників організацій міста, приватних підприємців, голів гаражних та садівничих кооперативів. До останніх було особливе прохання – неодмінно організувати на територіях кооперативів прибирання, вивезення непотребу та подбати про встановлення сміттєвих баків. Власникам комерційних об’єктів наголошено, що для благоустрою їм відводиться по периметру займаної ділянки ще один метр.

А всім новодністровцям і трудовим колективам заходами з благоустрою та санітарної очистки міста пропонується провести загальноміський суботник.