Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок натурі (на місцевості)


Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2018 р. №73 м. Новодністровськ

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок натурі (на місцевості)

 

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання Виробничого кооперативу «Маяк» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), Новодністровська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл Виробничому кооперативу «Маяк» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площею 0,5000га, 0,4000га, що перебувають в постійному користуванні (державний акт на право користування землею Б №038140) – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (11.03), яка розташована за адресою: м. Новодністровськ, м-н «Промисловий».
  2. Призначити відповідальним за виконання даного рішення начальника відділу земельних ресурсів та екології.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань будівництва та врегулювання земельних відносин.

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк