Про виконання міських програм у галузі фізичної культури і спорту


Копія

Новодністровська міська рада

Сорок девʼята сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2018 р. №63 м.Новодністровськ

 

Про виконання міських програм

у галузі фізичної культури і спорту

 

Відповідно до п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сорок шостої сесії VII скликання Новодністровської міської ради від 01.02.2018 року № 13 «Про затвердження плану роботи міської ради на 2018 рік», заслухавши звіт начальника відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради щодо виконання міських програм у галузі фізичної культури і спорту, Новодністровська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити звіт про хід виконання міської Програми «Розвитку футболу на 2017-2018 роки»  за 2017 рік (додаток 1).
  2. Затвердити звіт про виконання міської Програми «Розвитку Новодністровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням міської ради від 28.07.2016 №229 (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови (Козака М.А.) та комісію з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення та духовного відродження.

 

Міський голова (підпис є) А.Болдашев

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк


Додаток 1

до рішення міської ради

від 29 березня 2018 року №63

 

Звіт

про хід виконання міської Програми «Розвитку футболу

на 2017-2018 роки» за 2017 рік

Рішенням тридцять дев’ятої сесії VII скликання Новодністровської міської ради від 09.10.2017 № 241 затверджено міську Програму «Розвитку футболу на 2017-2018 роки» (у новій редакції), основна мета якої – популяризація та розвиток футболу як наймасовішого виду спорту, створення умов для впровадження футболу у різних сферах життя, покращення стану фізичної підготовленості та зміцнення здоров’я всіх верств населення.

Для відродження в місті футболу як дитячого, так і дорослого відділом молоді та спорту Новодністровської міської ради насамперед було закуплено спортивний інвентар для дітей в вигляді м’ячів, манішок, координаційних кілець, бар’єрів, нової сітки для занять футболом та футзалом  на суму 9900 грн., а також  для дорослих були закуплено 10 м’ячів SELECT на суму 7500 грн. Разом на спортивний інвентар витрачено 17 400 грн.

Оскільки футбол та футзал протягом 2017 року почав інтенсивно розвиватися, за підтримки місцевої влади вперше за багато років команди  м.Новодністровськ взяли участь в Чемпіонаті України серед команд ІІ ліги з футзалу (дорослі) та в Чемпіонаті України серед юнаків (2005-2006 р.н.).

В рамках  Чемпіонату України командами міста було здійснено 6 виїзних матчів  загальна сума вартості проїзду яких складає понад 10 000 грн., а також  на базі КУ «Новодністровська ДЮСШ» відбулося 4 домашніх поєдинків. Окрасою домашніх  ігор стало професійне електронне табло яке було придбано за рахунок відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради відповідно до Програми «Розвитку футболу на 2017-2018 роки», вартість якого складає 15 400 грн.

У 2017 році було проведено футзальні турніри «Кубок Мера», ветеранський турнір «Пам’яті І.Ібрагімова» та дводенний міжнародний турнір «Кубок Енергетика», на які виділено 15 000 грн. (з яких 6000 грн. на нагородну атрибутику) з Новодністровської міської ради.

В зв’язку з тим, що футбол та футзал в місті інтенсивно розвиваються та беруться участі у чемпіонатах України, сподіваємось, що діти та молодь активніше долучаться до спортивного життя, що призведе до зменшення негативних проявів та асоціальної поведінки молодого покоління.

Всього використано:

спортивний інвентар – 17 400 грн.

електронне табло – 15 400 грн.

виїзди команд – 10 000 грн.

нагородна атрибутика – 6000 грн.

Разом: 48 800 грн.

 

Начальник відділу молоді та спорту (підпис є) Т.Зубець

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк


Додаток 2

до рішення міської ради

від 29 березня 2018 року №63

 

Звіт

про виконання міської Програми «Розвитку Новодністровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на 2016-2018 роки»

за 2016-2017 роки

 

Відповідно до мети та завдань Програми та покладених на МЦ ФЗН «Спорт для всіх» функцій, кошти, виділені на реалізацію Програми, були використані у повному обсязі. Детальніше у табличці.

 

Використання коштів на реалізацію Програми:

Напрямки використання коштів   Результат, досягнутий від виконання програми Сума, тис.грн.
2016р 2017р РАЗОМ
1 Оргтехніка та комп’ютеризація

(ноутбук, прінтер, колонки, миша, картрідж)

комп’ютеризація значно підвищила ефективність праці співробітників Центру, дозволивши використовувати робочий час більш ефективно, оперативнішим став обмін інформацією 12,0 1,0 13,0
2 Забезпечення діяльності центру (табло рахунку, секундоміри, спортивні сумки, аптечка, ліхтарик, канцелярія, прапори, душові кабінки, бочка для вмивання) – покращення рівня та престижності спортивно-масових заходів та змагань, що проводить НМЦ ФЗН «Спорт для всіх»;

– підвищення якості роботи та показників ефективності працівників Центру;

– табло та секундоміри допомагають забезпечувати якісне суддівство;

– аптечка дає можливість надати першу медичну допомогу учасникам змагань не залежно від місця проведення заходу;

– душові кабінки (3 шт.) та бочка для вмивання дозволяють організовувати спортивно-навчальні табори для дітей та дорослих

4,0 12,3 16,3
3 Діяльність секцій
(спортивні мати, спортивна форма, кулі для петанку, вуличні тенісні столи)
– розвиток масового спорту серед населення;

– популяризація активного відпочинку;

– спортивні мати (5 шт) значно покращують ефективність спортивних занять, даючи можливість набувати спортивних навичок під час занять фізичною культурою, як членів спортивних секцій, так і школярів початкової школи;

– форма для новодністровської команди (13 компл.) підвищила представницький рейтинг та загальнокомандний дух гравців на змаганнях, заохотивши спортсменів виступати саме за наше місто;

– набір куль для петанку дозволив відкрити новий виду спорту у місті, проводити змагання з петанку та збільшити кількість людей, що займаються спортом, дозволив розвивати напрямок інваспорту;

– матеріали для тенісних столів активізують спортивний рух у місті, допоможуть розвивати напрямок настільного тенісу, здійснити облаштування на прибудинкових територіях у рамках місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”

9,7 5,0 14,7
4 Проведення заходів
(нагородна атрибутика: кубки, медалі, призи, дрібний спортивний інвентар)
– покращення матеріального забезпечення спортивно-масових заходів;

– проведення змагань на кращому рівні;

– залучення мешканців до активних занять фізичною культурою та спортом;

– популяризація здорового способу життя;

– відзначення кращих спортсменів і команд міста;

– збільшення кількості проведених Центром «Спорт для всіх» заходів

4,3 9,8 14,1
РАЗОМ ПО ПРОГРАМІ: 30,0 28,1 58,1

 

Начальник відділу молоді та спорту (підпис є) Т.Зубець

Згідно

Секретар міської ради Н.Кримняк