У дружньому сімейному колі


З 1993 року 15 травня відзначається Організацією Об’єднаних Націй як Міжнародний день сім’ї. В Україні це свято лише набирає визнання. З метою популяризації Міжнародного дня сім’ї Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Новодністровської міської ради щорічно приурочує низку заходів. Так серед таких у неділю 20 травня на головній пішохідній вулиці Новодністровська відбувся масовий захід «Ми у дружньому колі». Родзинкою свята став квест із пошуку за зашифрованим маршрутом певної літери. Шукали букви п’ять сімейних команд, які попередньо подали заявки на участь у заході. По завершенню із знайдених букв склали слово «сім’я». Всі сімейні колективи були нагороджені пам’ятними призами.

Не нудьгували тим часом інші учасники свята. Діти залюбки відтворювали крейдою на асфальті своє бачення родинних стосунків, дорослі їм допомагали, а інші підтанцьовували під запальні пісні. Переможців у конкурсі малюнка не визначено, бо всі вони виявились найкращими, то ж призи від організаторів отримали всі його учасники. Для любителів активних розваг були запропоновані й інші конкурси.

За допомогу в проведенні заходу «Ми у дружньому колі» організатор ‑ Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді – висловлює вдячність іншим структурним підрозділам міської ради – відділу молоді і спорту, ЦФЗН «Спорт для всіх», службі у справах дітей і особливо – волонтерам, учням ЗОШ ІІ – ІІІ ступеня, які залюбки відгукуються на клич про допомогу.