Віталій Черноусенко ‑ про плани ІП «Новодністровськ» (відео)


Ще до початку чергової сесії Новодністровської міської ради, яка відбулася 24 травня, перед присутніми виступив директор ПрАТ «Гравітон» ‑ підприємства, яке визначено управляючою компанією індустріального парку «Новодністровськ». Він розповів про організацію роботи підпорядкованого йому підприємства в Чернівцях та поділився планами, які можуть бути реалізовані у Новодністровську. Повідомив, що наразі «Гравітон» успішно співпрацює з низкою вітчизняних та зарубіжних компаній. Крім того, на території підприємства розташовані митний термінал, територіальний сервісний центр та представництва екологічної служб і Укртрансбезпеки, що значно спрощує оформлення необхідних документів.

До Новодністровська управляюча компанія хотіла б перенести відпрацьовану у Чернівцях схему роботи. Але до того необхідно зробити ще цілий ряд кроків. На даний час компанія здійснює підрахунки та планує роботи із завершення довгобудів колишньої «панчішки», які, власне і стануть базою для розташування виробничих потужностей. З вересня планують приступити до самих робіт, за умови що форс-мажорних обставин не виникне. А першу виробничу лінію планується запустити до 2020 року.

Присутні на засіданні депутати та пересічні мешканці міста моли змогу задати запитання керівнику управляючої компанії та отримати вичерпні відповіді. Питання стосувалися землекористування, екологічної безпеки, сплати податків, працевлаштування саме новодністровців тощо.