До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність


До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і  мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі – виконавець) мають у своєму складі сертифікованого  інженера – землевпорядника та інженера – геодезиста зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів.

Новодністровська міська рада оголошує  відбір цінових пропозицій по виготовленню проектної документації із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки комунальної власності для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів для передачі електричної та теплової енергії (14.02) за адресою: мікрорайон «Сонячний», м. Новодністровськ (орієнтовною площею 0,0311 га.)

Учасникам відбору  потрібно подати такі документи:

– заяву на участь у відборі;

– пропозицію претендента має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт,  а також строк виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);

– копія сертифікатів сертифікованого  інженера – землевпорядника та інженера – геодезиста зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів.

.

Документи  приймаються на відбір з 27 червня по  5 липня 2018 року.

 

Останній день прийому документів на відбір 5 липня 2018 року.

Засідання комісії по відбору відбудеться 6 липня 2018 року в кабінеті №23 міської ради за адресою: м. Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

 

За довідками звертатись в каб. №3 Новодністровської міської ради та за телефоном 03741-3-11-54.