Відзначили День народження міста (фоторепортаж)


Погожий недільний день 8 липня покликав новодністровців на святкування чергового Дня міста. З дати його народження, коли перші гідробудівці прибули на тоді ще необжиті дністровські береги, це вже 45-ий раз загальноміське свято зібрало новодністровську родину та численних гостей. Для цього улюблена пішохідна вулиця та алея слави на якийсь час перетворилися на яскраве, кипуче позитивними емоціями містечко з численними атракціонами, ятками зі смаколиками, вітринами з дитячими мистецькими витворами та, звісно ж, ошатною сценою для виступів та привітань.

І саме там представили свої неповторні виступи вихованці школи спортивного танцю під керівництвом Наталії Козловської. Звідти линули прекрасні пісні на славу рідного міста. Першою в офіційній частині символічно прозвучало «Місто моєї юності» у виконанні Антоніни Камбур та Лариси Півторак ‑ ніжно-ліричний твір наших земляків Івана Нагірняка та Михайла Рожка. Про солідні відносини йшлося в танцювальній постановці найменших артистів. Про рідне місто, Україну та високі людські цінності гарно і щиро співали Вікторія Маковій, Христина Манаскурова, Анастасія Чабан, Ірина Понєтайкіна, Сніжана Джус, Катруся Барабаш, Сашко Паламарчук, Наталя Власюк. А незрівнянний Юліан Беженар потішив публіку не лише виконавською майстерністю, а й неабияким театральним талантом. Дуже приємним виявилось пісенне вітання від Івана Самараша, який передав щирий привіт із села Василівка низкою гарних українських пісень.

Та найбільше втішалася святу, мабуть, все-таки дітвора. Атракціони, батути, гірки, і навіть спеціальний поїзд – нічого не пустувало, бо всюди розважалася малеча. Неабиякий фурор викликала в дітей розважальна програма з конкурсами, танцями, фестивалем фарб Холі. Ну і звісно, родзинка програми – завзятий Дзізьо, який охоче тішив юну публіку та роздавав автографи. Старші залишилися ще на дискотеку, яку для них провів відомий діджей. Завершилось свято феєрверком, який відправив у вечірнє зоряне небо потужний посил – все у нас буде добре!