До Новодністровська приєднали с. Ломачинці (документи)


30 липня 2018 року село Ломачинці приєднали до Новодністровська Сокирянського району Чернівецької області. Про це повідомив у соціальній мережі заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк.

У Фейсбук-дописі йдеться:

«Вітаю! Депутати Ломачинецької сільської ради Сокирянського району прийняли рішення про приєднання до міста обласного значення Новодністровськ. Закон №6466 в дії!»

Не залишив цю подію без уваги і Максим Бурбак, який на своїй сторінці у Фейсбук привітав Ломачинецьку сільську раду та сільську голову Наталію Петрик з прийнятим рішенням про приєднання до міста обласного значення Новодністровськ, повідомив що Новодністровська ОТГ відтепер має можливість отримати державну підтримку з бюджету. Також наголосив на тому, що відбулось порушення кримінальної справи щодо організації перешкоджання створенню Новодністровської ОТГ:

«Від щирого серця хочу висловити слова подяки моєму колезі по фракції «Народний Фронт» Миколі Федоруку та всім народним депутатам, які проголосували за Закон №6466, яким було запроваджено процедуру дооб‘єднання до міст обласного значення при створенні територіальних громад. Нарешті Новодністровська ОТГ запрацює по-новому та зможе отримати підтримку з державного бюджету. Як не казились сьогодні сокирянські «козачата», а Ломачинецька сільрада прийняла єдине правильне рішення! Вітаю сільську голову пані Наталію Петрик та весь депутатський склад ради! Ви вистояли! А тепер ваші опоненти зможуть побачити всі плюси від входження до Новодністровськоі ОТГ. На наших очах пишеться новітня історія Новодністровська, Сокирянщини, України!

P.S. А по фактам резонансних подій в Ломачинцях, про які дізналась вся Україна, порушено кримінальну справу. Не по простим людям, якими маніпулювали, а по реальним організаторам, які смикали за нитки, та посадовцям, які завдячуючи повній підтримці керівництва Чернівецької ОДА, свідомо дискредитували реформу.»

За матеріалами: novod.info