Урочисто відзначили День будівельника


Своє професійне свято будівельники відзначали в другу неділю серпня, а урочистості з цієї нагоди відбулися в п’ятницю 17 серпня в приміщенні актової зали музичної школи. На захід, крім пересічних новодністровців, були особисто запрошені ветерани праці, які своїми руками, умінням та досвідом спорудили місто Новодністровськ та гідроелектростанції. Присутніх привітав зі святом та подякував за самовіддану працю міський голова Анатолій Болдашев: «Всюди, де ми з метою залучення інвестицій презентуємо Новодністровськ як місто можливостей, ми переживаємо щиру гордість за все, що було створене вами. Низький вам уклін за труд», ‑ сказав Анатолій Іванович. Він також зауважив, що і молоде покоління переживає за долю міста і все більше його представників мають намір залишитися працювати саме в Новодністровську.

 Керівник філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Василь Субота підтримав ініціативу міського голови щодо створення індустріального парку «Новодністровськ» як альтернативу працевлаштування новодністровців. Хоча, зауважив Василь Йосипович, спорудження Дністровської ГАЕС продовжується і гідробудівці наближаються до запуску вже четвертого агрегату.

Також Василь Йосипович озвучив проблемні питання, зокрема, щодо стану доріг, які вже вирішуються і плануються на майбутнє.

Директор міського музею Галина Разгонюк провела екскурс в історію будівництва гідроелектростанцій та міста, презентувавши фотоальманах «Віхи трудової біографії 1973 – 1990рр.», випущений лише в чотирьох екземплярах, один з яких залишився в музеї.

А начальник відділу культури міської ради Альона Присакар як розвагу, провела для представників молодого покоління обряд посвячення в «Таємний орден будівельників». Його потенційних членів чекали випробування сили волі, витривалості, кмітливості та винахідливості. Музичні вітання присутнім дарували наші аматори сцени – Наталя Власюк, Оля Худиківська, Сніжана Джус, Віктор Заболотний та дует дівчат під керівництвом Наталії Власюк.