Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення стабільного наповнення бюджету Фонду


Серед пріоритетних завдань Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області залишається забезпечення стабільних та у повному обсязі пенсійних виплат та вжиття заходів для захисту прав застрахованих осіб на гідне пенсійне забезпечення.

З цією метою, здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, з боржниками – щодо погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду. Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партерами щодо боротьби з тіньовою зайнятістю населення та мінімізацією заробітної плати громадян краю, з територіальними органами Державної виконавчої служби – щодо стягнення заборгованості з боржників.

Завдяки чому, з початку року до бюджету Пенсійного фонду України в області надійшло власних доходів в сумі 1523,8 млн.грн., що на 370,7 млн.грн. (32,1%) більше, ніж за січень-серпень 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюється Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, мобілізовано в сумі 14,9 млн.грн., що на 2,1 млн.грн. (16,7%) більше надходжень січня-серпня 2017 року.

Усі мобілізовані кошти спрямовуюся на пенсійні виплати буковинців.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області